Wczasy ziemiańskie, fajne wczasy Warszawa
Wczasy ziemiańskie, fajne wczasy Warszawa

I. Oferta specjalna - wynajem  wszystkich 5 pokoi gościnnych we Dworze na wyłączność

Oferujemy możliwość wynajmu wszystkich pomieszczeń dla gości (poza pokojami właścicieli) na kilkudniowe pobyty rodzinne, wypoczynkowe czy też połączone z obchodami rocznic, imienin i innych prywatnych uroczystości. Zapewniamy 16 miejsc noclegowych w 2-4 osobowych alkierzach i sypialniach mansardowych, we wszystkich mamy komfortowe łazienki. Do dyspozycji gości: salon z kominkiem i fortepianem połączony z dużą sienią, jadalnia (rozsuwany stół do 14 osób, możliwość "dostawek"), pokój myśliwski (może służyć za mały salonik), dwupoziomową bibliotekę na piętrze z ogromnym kominkiem i kameralny salon obok, dwa duże balkony, taras i dużą kuchnię z piecem kaflowym. Nasze stylowe wnętrza wypełnione są oryginalnymi meblami i sprzętami charakterystycznymi dla siedziby ziemiańskiej. W sprawach wyżywienia oferujemy elastyczną paletę możliwości: noclegi całkowicie bez wyżywienia, noclegi z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni i pobyty z całodziennym wyżywnieniem (3 posiłki) lub tylko z wybranymi posiłkami (w tym z możliwością obiadokolacji). Jesteśmy w stanie zorganizować "ziemiański catering", tj. przygotować dania według uzgodnionego menu zapewniając obsługę ciepłych posiłków (obiadów i kolacji lub obiadokolacji). Cena wynajmu wszystkich oferowanych pomieszczeń na wyłączność - 1200 zł/doba za pierwsze dwa dni, w pozostałe dni 900 zł/doba. Ceny wyżywienia - do indywidualnych uzgodnień w zależności od ilości posiłków i menu.

Przy dobrej pogodzie pomożemy zorganizować wypad do pobliskiej fermy danieli, wizytę w stadninie nieopodal, wędkowanie (z gwarancją bogatych połowów), wycieczki turystyczno-krajoznawcze po okolicy (np. zwiedzanie Muzeum Szlachty Mazowieckiej, kościołów w Łopacinie i Nowym Mieście, wypoczynek nad zalewem w Nowym Mieście, itp.). W trakcie spacerów należy się liczyć z możliwością natknięcia się na łosia, jelenia czy sarnę, bażanty i innych naszych leśnych przyjaciół.

deutscher Sprache

II. Zapraszamy na weekend w dworskim zaciszu

Amatorom relaksowego odprężenia w klimacie siedzib ziemiańskich oferujemy pobyty weekendowe w naszym Dworku. Pakiet weekendowy obejmuje min. 2 noclegi oraz całodzienne wyżywienie od obiadu w piątek do obiadu w niedzielę (włącznie) lub od kolacji w piątek do kolacji w niedzielę (włącznie).

W ciągu dnia oferujemy:
- możliwość spacerów po naszym parku, wokół stawów (kijki do Nordic walking)
- wycieczki do graniczącego z naszą posiadłością kilkusetletniego lasu
- wycieczki rowerowe po okolicy
- wypady do pobliskiej fermy danieli
- gry i zabawy plenerowo-parkowe - np. boules, badminton, hokej na trawie, frisbee itp.

Ponadto na życzenie gości organizujemy warsztaty przyrządzania powideł, musów jabłkowych, marynatów itp. smakołyków kuchni ziemiańskiej.

Wieczorami proponujemy rozmowy przy winku lub nalewkach, dyskusje przy świecach, seanse starych przebojów filmowych oraz swobodne rozważania typu "Socrates Cafe" na ulubione tematy naszych gości, wieczory przy kominku z nastrojową muzyką, komfortowe miejsca do lektury w pięknej piętrowej bibliotece.

Ceny pakietów 2-dniowych (2 noclegi, 6 posiłków):

  • 1 osoby w pokoju 1-osobowym : 310 zł 
  • 2 osób w pokoju 2-osobowym : 480 zł (240 zł za osobę za dwie doby)
  • weekend w apartamencie 2-pokojowym (salonik + sypialnia z małżeńskim łożem) : 560 zł - w przypadku 2 osób, 750 zł - w przypadku 3 osób.


W przypadku pobytów ograniczonych do dwóch noclegów do powyższych cen należy doliczyć 15 zł dodatkowej opłaty za pierwszy nocleg.

W przypadku pobytów grup powyżej 10 osób jesteśmy w stanie zorganizować na życzenie koncert fortepianowy dla naszych gości oraz inne uzgodnione wcześniej wydarzenia (np. pieczenie kartofli w ognisku, grill, grzybobranie, wycieczki, udział w sianokosach, itp) .


 


III. Wczasy agroturystyczne
Wyjątkowa agroturystyczna oferta wypoczynku dla osób rozmiłowanych w przyrodzie i klimatach siedzib ziemiańskich, w pięknym dworku zaledwie 75 km od Warszawy. Oferujemy 5 wygodnych pokoi – wszystkie z łazienkami - w których możemy przyjąć łącznie 15-20 osób. Proponujemy 7-dniowe turnusy wczasowe (lub wielokrotność tygodnia od niedzieli do soboty). Podczas pobytu oferujemy (dotyczy okresu maj-październik): spacery z kijami do nordic walking, wycieczki do hodowli danieli i ptaków ozdobnych, wyprawy do Muzeum Szlachty Polskiej, koncerty i wieczorki muzyczne przy kominku lub ognisku, wędkowanie, przejażdżki rowerowe, ogniska, zbieranie grzybów i możliwość gry w "boules", grę w krokieta na trawie (garden croquet) lub badmintona. Jedną z atrakcji późnego lata jest wspólne warzenie konfitur i innych przetworów z miejscowych warzyw i owoców lub lekcje gotowania tradycyjnych potraw w naszej „klimatycznej” kuchni z kaflowym piecem.
Z dodatkowych aktywności mogą też korzystać osoby odwiedzające naszych Gości. Seniorom zapewniamy możliwość skorzystania z pomocy opiekunki oraz dostęp do usług masażu (na życzenie klienta za dodatkową opłatą).

Ceny: Tygodniowy koszt noclegów 1 osoby w pokoju z zakwaterowaniem dwóch osób - 420 zł, Tygodniowy koszt noclegów w pokoju 1-osobowym - 630 zł. Ponadto cena całodziennego wyżywienia (śniadanie, obiad i kolacja) - ok. 60 zł od osoby/dzień, przy czym można zamawiać tylko niektóre wybrane posiłki. Osobom żywiącym się we własnym zakresie udostępniamy na indywidualnych zasadach udogodnienia naszej kuchni i wyposażenie naszego kredensu z naczyniami/zastawą stołową.

Istnieje możliwość zamówienia prywatnego transportu do naszego dworku, tam i z powrotem..

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc oraz przedpłata w wysokości 25% zamówionej usługi.

© 2011 Wczasy Ziemiańskie